poniedziałek, 23 września 2013

Przędzenie jest ważne | Spinning is important

Światowy Dzień Przędzenia za nami. Było świetnie :) Plotki przy kołowrotku i wrzecionku (!) mają swój niezaprzeczalny urok... Kilka zdjęć z wydarzenia znajdziecie na portalu Poznań Nasze Miasto: galeria.
// Here are some photos from Worldwide Spin in Public Day event in Poznań: gallery. The day after I took part in historical event in Zalesie near Poznań.

Przędłam publicznie także w niedzielę, podczas Wiecu Zaleskiego na grodzisku w Zalesiu koło Buku. Zabrałam swoje ręcznie przędzione, tkane i roślinnie barwione wełniane wytwory :) Więcej informacji znajdziecie na www.grodzalesie.pl

11 komentarzy:

 1. Pięknie zdjęcie, ślicznie wyglądasz. I pewnie bym Cie nie rozpoznała w tych zamotanych tkaninach (własnoręcznie tkanych, farbowanych i przędzonych), gdyby nie to spojrzenie. ;-)
  super, że można się spotkać, pogadać i wspólnie potrząść.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście miało być przędzenie a nie trzęsienie. :-)))))

   Usuń
  2. Dziękuję, dziękuję ;-) Aśka, możesz mi wierzyć lub nie, ale potrząsałyśmy się z dziewczynami wrocławskimi w trakcie powitania w muzeum :D Na dodatek zrobiłam poznaniankom niespodziankę, bo nie zdradziłam do ostatniej chwili, że Wrocław nadciąga :-))) Co to był za widok!

   Usuń
 2. przy kołowrotku i wrzecionie - dodam ;)
  buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Że też miałaś siłę na tę niedzielę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjnie ci to wychodzi. Moje gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Przydałaby się jeszcze jakaś półziemianka i stadko owiec.

   Usuń

Dziękuję za pozostawione komentarze :)